Categories Handel

Broń palna bez zezwolenia: czy w Polsce jest to możliwe?

Statystyczny Polak ma utrudniony dostęp do broni palnej. Nie oznacza to jednak, że w Polsce nie można kupić broni bez zezwolenia. Można to zrobić nie łamiąc przy tym żadnych przepisów prawa.

Jaka broń dostępna jest bez zezwolenia?

Broń czarnoprochowa zwana inaczej bronią rozdzielnego ładowania, która była produkowana w wielu krajach do 1885 roku. Dzisiaj istnieje na świecie wiele firm, które zajmują się produkcją replik broni czarnoprochowej. Broń czarnoprochowa, a właściwie jej repliki można kupić bez zezwolenia.

Osoby, które interesuje broń czarnoprochowa powinny wybrać sprawdzony sklep z bronią czarnoprochową. To gwarancja, że dostępne w nim czarnoprochowce są dokładnymi replikami, w których nie wprowadzona żadnych nowatorskich rozwiązań. Takie bowiem czarnoprochowce przestają być uważane za repliki. A to oznacza, że należy posiadać zezwolenia na ich posiadanie.

Gdzie można kupić broń czarnoprochową?

Sklep z bronią czarnoprochową jest idealnym miejscem do zakupu repliki broni czarnoprochowej. W ofercie sklep z bronią czarnoprochową ma między innymi karabiny czarnoprochowe. Osoby, które chcą kupić karabiny czarnoprochowe muszą mieć ukończone osiemnaście lat. Czarnoprochowce to nie nie tylko karabiny czarnoprochowe, ale także pistolety, rewolwery i strzelby czarnoprochowe.

Dostępne na rynku czarnoprochowce to bardzo dokładne repliki broni rozdzielnego ładowania, która wytwarzana była przed końcem 1885 roku. Broń jest sprawna, należy pamiętać, że nie jest ona przeznaczona do zabawy.

About The Author