Categories Motoryzacja

Hybrydowe Samochody w naszej ofercie, Poznaj ich zalety

Napęd hybrydowy cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród kierowców, którzy poruszają się po dużych miastach. Hybryda to jeden z lepszych sposobów na generowanie oszczędności paliwa, a także redukcję emisji spalin. Świadome tych zalet osoby, coraz częściej decydują się na ekologiczne samochody. Wynajem krótkoterminowy samochodu tego typu jest nie tylko możliwy, ale i bardziej opłacalny. Sprawdź, jak ekologiczne auto z naszej oferty może wpłynąć na styl i koszty Twojej jazdy!

Toyota Corolla HYBRID

Samochody hybrydowe Toyoty uważane są za najlepsze w swojej klasie. To właśnie ta japońska marka była pionierem nowoczesnych konstrukcji jednostek napędowych. Jednym z ekonomicznych i bezawaryjnych modeli samochodów hybrydowych z naszej oferty może być Toyota Corolla Hybrid, która ma:

 • Średnie spalanie na poziomie 5.5 [l/100 km]
 • Automatyczną skrzynię biegów
 • Napęd na przednie koła
 • Pojemny bagażnik – 471 litrów

Toyota Corolla Hybrid to jeden z częściej wybieranych modeli, który może być niezawodnym i ekonomicznym pojazdem służbowym i rodzinnym. To popularny, ekologiczny samochód z nadwoziem typu sedan o współczesnej, ponadczasowej linii.

MINI Countryman Cooper

Jeżeli interesują Cię kompaktowe, hybrydowe samochody na wynajem, w ofercie Car Net znajdziesz również modną, świetnie sprawdzającą się w mieście i w terenie propozycję, jaką jest MINI Countryman Cooper. Charakteryzuje go niskie spalanie, cicha, wygodna jazda i nietuzinkowy, futurystyczny wygląd. Jego specyfikacja prezentuje się następująco:

 • Średnie spalanie na poziomie 8.5 [l/100 km]
 • Automatyczna skrzynia biegów
 • Napęd na przednie koła
 • Bagażnik o pojemności 360 l

MINI Countryman Cooper to ekologiczne auto hybrydowe, które możesz wynająć w doskonałym stanie technicznym. Oferujemy samochody nowe, maksymalnie roczne. To gwarancja niezawodności i bezawaryjności.

Toyota Toyota Camry My’20

Toyota Camry My 20 to pełna hybryda, która pozwoli Ci na wyjątkowo ekonomiczną jazdę po mieście, ale też na dłużnych odcinkach, To zgrabny, nowoczesny sedan, który docenisz szczególnie wtedy, gdy interesują Cię nowoczesne samochody ekologiczne. Jego specyfikacja to:

 • Średnie spalanie na poziomie 5.3 [l/100 km]
 • Automatyczna skrzynia biegów
 • Napęd na przednie koła
 • Bardzo duży bagażnik, który ma aż 520 l

Ekologiczne samochody hybrydowe, takie jak opisywania Toyota Camry My’20 są bardzo komfortowe. Idealnie sprawdzają się podczas poruszania się w korkach. Ciche ruszanie i zatrzymywanie się i niemal nieodczuwalna praca silnika sprawiają, że kierowca nie czuje charakterystyczne dla diesli szarpania i nieprzyjemnych odgłosów sprzęgła, Prowadzenie hybrydowych aut to czysta przyjemność. Jeśli chcesz przetestować, jak auto z napędem hybrydowym sprawdzi się w Twoim przypadku, na sam początek możesz zdecydować się na najem krótkoterminowy, zanim przesiądziesz się do niego na stałe!

Jak widzisz, ekologiczne samochody na wynajem są w zasięgu ręki! Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje Ci nowoczesne modele, które będą przyjazne nie tylko dla środowiska, ale też dla Twojej kieszeni. Jeżeli interesuje Cię zatem wynajem długoterminowy samochodu, ale też jeśli celujesz w samochód na krótszy okres, czyli wynajem krótkoterminowy samochodu – w naszej ofercie znajdziesz nowoczesne samochody ekologiczne – nowe lub maksymalnie roczne. Sprawdź nasza ofertę i zmniejszy koszty eksploatacji auta!

About The Author