Categories Przemysł

Maszyny do profesjonalnego mycia posadzek

Ręczne czyszczenie i pielęgnacja posadzek w wielkopowierzchniowych obiektach to zarówno ciężka, jak i żmudna praca fizyczna. Na szczęście na rynku dostępne są dzisiaj szorowarki do podłóg, dzięki którym umycie podłogi nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Dlaczego warto zakupić szorowarkę?

Szorowarki do podłóg to wielofunkcyjne maszyny myjące. Wbrew swojej nazwie szorowarki do podłóg nie tylko szorują, ale także polerują czyszczoną posadzkę. Co ważne, szorowarki usuwają brud bardzo skutecznie.

Co ważne, szorowarki skutecznie usuwają nawet silne i trudne do usunięcia zabrudzenia. Atutem jest też to, że szorowarki mogą być używane do utrzymania w czystości bardzo różnych rodzajów posadzek. Skutecznie wyczyszczą twarde czy antypoślizgowe posadzki.

Jaki rodzaj szorowarki wybrać?

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów szorowarek. Do szybkiego wyczyszczenia małych i średniej wielkości powierzchni wystarczające są szorowarki do posadzek prowadzone ręcznie. Prowadzone ręcznie szorowatki do posadzek najlepiej sprawdzają się w przypadku mycia podłóg o powierzchni od 400 do 5.500 m2. Szorowarki do posadzek z siedziskiem dla operatora to samojezdne maszyny myjące. Szorowarki te są bardzo wydajne. Skutecznie i szybko szorowatki do posadzek z siedziskiem uporają się z umyciem posadzki o powierzchni wynoszącej nawet 16.000 m2.

Szorowarki przemysłowe są bardzo proste w obsłudze. Innowacyjne technologie, w które wyposażone są wysokiej klasy szorowarki przemysłowe są niezawodne, ciche i wydajne. Dostępne obecnie na rynku szorowarki przemysłowe zużywają niewielkie ilości wody.

About The Author