Categories Handel

Najważniejsze kryteria wyboru nasion marihuany

Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nasionami marihuany, zwykle mają pewne problemy z tym, jak interpretować to, co zawiera seed bank konopi indyjskiej. Warto więc poznać podstawowe zasady ich wyboru i kryteria, którym należy poświęcić szczególnie wiele uwagi chcąc odczuwać zadowolenie z tego powodu.

Jak wybrać odpowiednie nasiona marihuany?

Osobom początkującym najbardziej interesujące wydają się tanie nasiona marihuany. Trudno się im dziwić. Nikt nie odczuwa potrzeby, aby inwestować duże kwoty, bo trudno na początku przewidzieć, w co przerodzi się nasza pasja. Nie mają zresztą racji osoby przekonujące, że tylko droższe nasiona konopi można uznać za wartościowe. Tanie nasiona to nie tylko mniejsza presja na wyniki, ale również pewność tego, że nadal mamy do czynienia z rozwiązaniami wysokiej jakości. Nie ma podstaw, aby sądzić, że niska cena to oznaka złej genetyki.

W ogólnym rozrachunku jednak to nie cena, ale szybkość jest uważana za największy atut, jaki posiadają nasiona marihuany. Początkującym hodowcom szczególnie trudno jest czekać na pierwsze rezultaty swoich prac, choć osoby interesujące się marihuaną już od dawna również przyznają, że niecierpliwie czekają na zbiory. Nie trzeba też nikomu przypominać, że szybkość idzie w parze z dyskrecją.

Jak pachną nasiona konopi?

Szukając odmiany idealnej do tego, aby zamówić swoje pierwsze nasiona, warto poznać także ich walory zapachowe. Nie każdy może przecież pozwolić sobie na przesadnie intensywne zapachowo odmiany, a wielu osobom może przeszkadzać nawet zapach o przeciętnej intensywności. W profesjonalnych sklepach początkujący mogą jednak liczyć na podpowiedź i wskazanie odmian bardziej neutralnych zapachowo, a tym samym idealnych na start.

About The Author