Podróż statkiem wycieczkowym po morzu

Podróż statkiem wycieczkowym po morzu

Rejsy starkami wycieczkowymi to propozycja, która spełni oczekiwania osób, którym znudził się tradycyjny urlop w nadmorskim kurorcie. Rejsy z polskim pilotem to bardzo wygodna forma podróżowania połączona ze zwiedzaniem.

Sposób na udane wakacje

Rejsy statkami wycieczkowymi zaczynają stawać się w Polsce coraz bardziej popularne. Dzięki temu oferta biur podróży staje się coraz ciekawsza. Rejsy z polskim pilotem odbywają się statkami, które poziomem komfortu niczym nie ustępują temu, na który można liczyć w najbardziej luksusowych hotelach. Podróżujący mogą korzystać z basenów i samoobsługowego bufetu. Do tego dochodzą jeszcze animacje i programu rozrywkowe.

Rejsy z polskim pilotem zapewniają tak dużą moc atrakcji, że na pewno w czasie ich trwania nikt nie będzie się nudził. Ponadto wybierając się w rejs wycieczkowy można zobaczyć naprawdę bardzo wiele miejsc. Ważne jest też to, że polski pilot towarzyszy turystom aż do powrotu do kraju.

Gdzie można się wybrać w rejs?

Bardzo popularne są w Polsce rejsy po Morzu Śródziemnym. Popularne rejsy mogą obejmować bardzo różne miasta. Rejsy po Morzu Śródziemnym mogą obejmować na przykład Rzym, Genuę, Barcelonę i Marsylię. Wiele osób wybiera rejs po wyspach greckich z polskim pilotem. Wybierając taki rejs można zawitać do naprawdę wielu greckich wysp.

Popularna jest także Europa Północna. Szczególnie wielu chętnych jest na rejs fiordy z polskim pilotem. Dobrze zorganizowany rejs fiordy z polski pilotem to jedna z bardziej lubianych przez Polaków tras.