Categories Moda

Przepiękne kolczyki z naturalnym cytrynem

Kolczyki cieszą się bardzo duża popularnością wśród kobiet w różnym wieku. Dzisiaj panie, które chcą sobie kupić nową parę kolczyków do wyboru mają między innymi kolczyki z kamieniami szlachetnymi. Alternatywą dla nich są kolczyki wysadzane kamieniami półszlachetnymi, cyrkoniami lub kolczyki z cytrynem.

Jakie kolczyki są dostępne?

Kolczyki ze szlachetnymi kamieniami to szeroki wybór kolczyków w różnych kształtach, wielkościach oraz wysadzanych bardzo różnymi kamieniami. W sprzedaży dostępne są między innymi kolczyki z perłami. Kolczyki ze szlachetnymi kamieniami są także różnorodne, że wybranie tych, które idealnie podkreślą urodę danej kobiety jest naprawdę bardzo proste.

Wśród kolczyków wysadzanych kamieniami uwagę już z daleka przykuwają te z cytrynem. Cytryn to odmiana kwarcu. Jak wskazuje jego nazwa, kamień ten ma barwę cytrynowożółtą. Kolczyki cytryn mogą być także w odcieniu żółtym lub żółtopomarańczowym. Doskonale kolczyki te podkreślają opaleniznę. Świetnie też sprawdzają się przy południowym typie urody.

W jaki metal oprawiany jest cytryn?

Kolczyki cytryn najczęściej wykonane są ze srebra. Oczywiście kolczyki z cytrynem naturalnym wykonywane są ze srebra najwyższej próby. Dzięki temu kolczyki z naturalnym cytrynem bardzo długo zachowują swój piękny blask. Wiele kobiet przywiązuje duże znaczenie do symboli.

Kolczyki mogą pomóc w odniesieniu sukcesu. Poleca się kolczyki z cytrynem paniom urodzonym w listopadzie oraz tym spod znaku Panny. Plusem jest to, że kolczyki te pasują do wielu kreacji.

About The Author