Categories Usługi

Rejsy statkiem ciekawą formą wakacji

Rejsy turystyczne po morzu z roku na rok zaczynają się w Polsce cieszyć coraz większą popularnością. Statki wycieczkowe pływają obecnie w bardzo wielu kierunkach. Rejsy z polskim pilotem to doskonała przygoda nie tylko dla osób, które kochają wodę.

Jakie kierunki rejsów są najbardziej popularne?

Kierunki zwiedzania są tak różne, że na pewno każdy wybierze coś dla siebie. Najbardziej popularne rejsy z polskim pilotem to rejony Europy Północnej (na przykład rejs fiord z polskim pilotem) albo rejs na Karaiby. Bardzo popularny jest także rejs po wyspach greckich z polskim pilotem oraz rejs po Morzu Śródziemnym z polskim pilotem.

Rejsy pomiędzy poszczególnymi miejscami odbywają się przede wszystkim nocą. Dzięki temu rejsy z polskim pilotem to okazja do tego, aby zwiedzić najbardziej atrakcyjne miejsca. Rejs po wyspach greckich umożliwia zwiedzanie największych atrakcji wysp Grecji.

Dlaczego warto wybrać się w rejs z polskim pilotem?

Zarówno rejs fiordy z polskim pilotem, jak i rejs po wyspach greckich to nie tylko zwiedzanie, które zostało dokładnie zaplanowane przez biuro podróży. Na statkach organizowane są także wycieczki fakultatywne.

Na takie wycieczki mogą liczyć również osoby, które wybiorę rejs po Morzu Śródziemnym z polskim pilotem. Ponadto na każdym statku wycieczkowym klienci mają zapewniony dostęp do mnóstwa atrakcji. W ciągu dnia można nie tylko zwiedzać, ale także pozostać na pokładzie. W niektórych portowych miastach można też zejść do portu na własną rękę.

About The Author